DARBO SĄLYGOS

Stabilūs užsakymai ir pajamos
Jūs stabiliai gaunate užsakymus pervežti krovinius mūsų klientams. Visiems DARBAS VILKIKAMS partneriams garantuojame užsakymus ištisus metus ne mažiau 10000 km per mėnesį (2013 m. mūsų partneriai vidutiniškai nuvažiiavo 11992,5 km).

Priežiūra ir tech. pagalba

Prieš išvykstant į reisą Jūsų vairuotojai yra supažindinami su darbu ir atitinkamai instruktuojami. Kiekvienam vairuotojui prisikiriamas patyręs transporto vadybininkas, kuris kasdien organizuoja ir kontroliuoja vairuotojo darbą nuo krovinio paėmimo momento iki jo pristatymo į reikiamą vietą. Jis pateikia detalias instrukcijas vairuotojui, informuoja apie tolimesnius užsakymus, stebi darbo-poilsio režimą ir kontroliuoja atliekamų darbų kokybę. Esant reikalui organizuoja techninę pagalbą, ieško būdų, kaip spręsti įvairias nestandartines situacijas.

Apmokėjimas

Kiekvieno mėnesio gale Jums pateikiama ataskaita, kiek kilometrų nuvažiavote pagal DARBAS VILKIKAMS užsakymus. Remiantis šia ataskaita Jūs išrašote sąskaitą-faktūrą. Mes apmokame Jums už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą į Jūsų banko sąskaitą per per 30 dienų nuo ataskaitos gavimo dienos. Galimas apmokėjimas ir per 2-3 dienas (teiraukitės apie papildomas sąlygas).

Kuro kortelės

Trūksta apyvartinių lėšų? Savo partneriams suteikiame kuro korteles.

Draudimas

Visi DARBAS VILKIKAMS partneriai draudžiami CRM draudimu. Draudimo suma - 300.000 EUR. Papildomai yra draudžiamas vežėjui patikėtas turtas (tentinės puspriekabės, šaldytuvai, konteineriai ar jų važiuoklės). Taip pat vežėjams rekomenduojame patikimus draudimo specialistus, kurie palankiausiomis sąlygomis parūpins „žaliosios kortos“ ar KASKO draudimus.

Klauskite

VILKIKŲ NUOMA

palankiausiomis salygomis

2014 Visos teisės saugomos. Kamida (c) Svetainių kūrimas: Jauna reklama