3 mitai apie vežėjų verslą - būtinai turite tai žinoti

Galvojate, kad mažiesiems vežėjams sėkmingai išauginti verslą šių dienų rinkos sąlygomis yra sunku - TAI NETIESA! Mes turime pavyzdžių, kaip vos vieną vilkiką ir vieną darbuotoją turinčios įmonės per metus padvigubino ar net patrigubino savo apyvartas.

Štai 3 MITAI, kuriuos dažniausiai girdime:

1. Dirbdami kiekvienas sau vežėjai uždirba daugiau.NETIESA! Galime įrodyti realiais pavyzdžiais, kaip smulkios transporto įmonės per metus uždirbo 2 ar net 3 kartus daugiau dirbdami kartu su Darbasvilkikams.lt, negu dirbdami atskirai.

2. Nuosavas vilkikas geriau už nuomotą. MITAS! Kas geriau - nuosavas ar nuomotas - priklauso nuo įmonės tikslų. Jei įmonė siekia augimo arba įmonės finansinė situacija yra nestabili, tuomet nuomotas vilkikas yra geresnis sprendimas, nes jis neturi ilgalaikių įsipareigojimų. Be to, nuomoti vilkikai būna naujesni, todėl yra ženkliai mažesnė gedimų rizika, o taip pat taupomos kuro sąnaudos.

Dažnai smulkioms įmonėms aktualus yra apyvartinių lėšų klausimas. Perkant naują automobilį reikalaujamas pradinis įnašas. Į augimą orientuota įmonė šiuos pinigus galėtų panaudoti dviejų automobilių nuomai ir uždirbti du kartus daugiau!

3. Darbasvilkikams.lt moka tik už tuos kilometrus, kai vilkikas veža krovinį. NETIESA! Mes mokame už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą - vežate krovinį ar važiuojate tuščias.

Kodėl TIKRAI VERTA dirbti su Darbasvilkikams.lt?

  • Mes visada turime Jums darbo;
  • Nestojame net per šventes;
  • Dirbame tik pagal ilgalaikes sutartis;
  • Nuolat investuojame į naujus klientus;
  • Su vairuotojais dirba aukštos kvalifikacijos, patyrę Darbasvilkikams.lt transporto vadybininkai;
  • Turime savo atstovą Belgijoje, kuris greitai ir operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus;
  • Ilgametė patirtis ir sprendimai įvairiose nestandartinėse situacijose. Kamida grupės sastate važiuoja daugiau nei 140 automobilių. Kasdien mes susiduriame su įvairiomis nestandartinėmis situacijomis, kurias turime spręsti. Tokią patirtį sukaupti mažoj įmonėj gali prireikti kelių dešimčių metų;
  • Turime patikimų servisų kontaktus, kuro nuolaidas. Konsultuojame, kaip sutaupyti kuro mokesčių,greičiau susigrąžinti mokesčius ir pan.
  • Su mumis dirbti PATIKIMA - visi mūsų klientai drausti.

VILKIKŲ NUOMA

palankiausiomis salygomis

2014 Visos teisės saugomos. Kamida (c) Svetainių kūrimas: Jauna reklama