Nežinomumo metas: ką pasirinkti vežėjui esant dabartinei ekonominei situacijai?

Didelė dalis transporto įmonių šiuo metu gyvena nežinomumo laikotarpį - didėjanti konkurencija, sunkumai su atsiskaitymais, mažėjantys pervežimo įkainiai. Todėl dabar priimti sprendimai yra labai svarbūs. Jie reikalauja detalesnės analizės ir papildomų skaičiavimų.

Natūralu, transporto priemonės dėvisi, jas reikia pakeisti kitomis. Be to, norint vežti krovinius reikalingi Europos standartus atitinkantys vilkikai. Ką daryti, jei naujos transporto priemonės pirkti nesinori arba tam nepakanka pinigų?Kokį kitą variantą rinktis? Žemiau skaitykite apie tai, kas naudingiau - pirkti naudotą vilkiką ar nuomoti - esant dabartinei ekonominei situacijai.


3 priežastys, kodėl NUOMUOTI VILKIKĄ GERIAU nei pirkti?

1. Sunkumai su kuriais dažnai susiduria vežėjai - tai apyvartinių lėšų trūkumas. Nuomodamasis automobilį - žinai savo kaštus, todėl lengviau pasiskaičiuoti išlaidas ir reguliuoti pinigų srautus.

2. KLOVIMA nuomoja beveik naujus automobilius, tad sutaupysite eksploatacijos išlaidų. O taip pat sumažės gedimų rizika. Su šiais vilkikais galėsite krovinius vežti bet kur.

3. Nuomotis automobilį - mažiau rizikingas būdas,ypač esant nestabiliai ekonominei situacijai. Įsigijus transporto priemonę, turi būt tikras, kad neteks jai stovėti nenaudojamai. Be to, kai užgriūna negandos, skolos lizingo bendrovėms spaudžia vis labiau. Jei automobiliai nuomoti, jų kiekį galima sumažinti, tokiu būdu sumažinti savo sąnaudas ir važiuoti toliau.

4. Jei įmonės tikslas - augimas, nuomotis automobilius yra kur kas parankiau. Tarkime, už 20000 eurų galima įsigyti seną automobilį arba sumokėti pradinį įnašą bankui. Dar apie 10 000 eurų sudarys automobilio startiniai kaštai. Turėdama 30 000 eurų, įmonė gali išsinuomoti tris vilkikus ir turimus pinigus panaudoti šių automobilių startinėms išlaidoms padengti. Aritmetika paprasta - turint tris vilkikus vietoj vieno, uždarbis taip pat trigubėja. Be to, nuomoti automobiliai bus beveik nauji!

5. Savo autoparke turėdami naujus vilkikus, galėsite drąsiai vežti krovinius visoje Europoje. O jei pritrūks krovinių, kreipkitės į mūsų partnerius www.darbasvilkikams.lt.

VILKIKŲ NUOMA

palankiausiomis salygomis

2014 Visos teisės saugomos. Kamida (c) Svetainių kūrimas: Jauna reklama