SĖKMĖS ISTORIJOS

Dirbęs tolimųjų reisų vairuotoju 41 m. Saulius nusprendė, kad laikas pradėti dirbti sau. Iš santaupų nusipirko panaudotą vilkiką ir 2014 metais  įkūrė savo įmonę - UAB " Luneda ". Pradėti naują verslą transporto sektoriuje - nelengva užduotis, todėl Sauliaus įsteigta įmonė tapo Darbasvilkikams.lt partneriu.

Pats sėdęs už vilkiko vairo, Saulius išvažiavo į Vakarų Europą krovinių vežti. Tąkart užsienyje jis prabuvo  tris mėnesius. Sėkminga pradžia paskatino norą plėstis, todėl grįžęs į Lietuvą išsinuomavo dar vieną vilkiką ir įdarbino du vairuotojus. Kai dirba du vilkikai - pajamos didesnės. Jauno verslo savininkas  planuoja, kad jau šių metų lapkritį galės nusipirkti nuomojamą vilkiką.

"Dirbti sau yra maloniau ir finansiškai naudingiau. Pradžioje buvo įvairių klausimų, tačiau Darbasvilkikams.lt komanda negailėjo patarimų, suteikė pagalbą, kai reikėjo, todėl jaučiausi saugiau". (Saulius Pupkevičius, UAB "Lumeda").
Daugiau sėkmės istorijų
"Mes esame nauja įmonė, registruota tik 2016  m. gruodį, todėl mums buvo ypač vertinga Darbasvilkikams.lt pagalba.Pradedantiems transporto verslą jie suteikia labai geras sąlygas. Išnuomavo mašiną, davė, ką vežti, kuro korteles, kelių korteles. Nepaliko bėdoj, kai sugedom - operatyviai organizavo pagalbą.

Prieš pradėdami dirbti su Darbasvilkikams.lt, domėjosmis ir kitomis kompanijomis, ypač dėl vilkikų nuomos. Tačiau supratome, kad kitur brangiau nuomotis, nes jie nuomoja be išperkamosios nuomos, todėl po to ilgiau ir neieškoje - ėmėme dirbti su Darbasvilkikams.lt ir esame patenkinti.
" (Aivaras Žukaitis, UAB "Aivarai" )
Pradėti bendradarbiauti su Darbasvilkikams.lt mus paskatino geros vilkikų nuomos sąlygos ir tai, kad jie galėjo pasiūlyti mums darbo. Domėjomės ir kitur, bet Darbasvilkikams.lt vilkikų nuomos sąlygos buvo geriausios.

Dar viena svarbi priežastis, jog jie suteikia galimybę gauti apmokėjimą už nuvežtus krovinius  anksčiau, t.y. nereikia laukti 60 dienų. Jaunai įmonei - tai labai svarbu, nes nereikia turėti labai daug apyvartinių lėšų. Dirbant su Darbasvilkikams.lt nereikia samdyti savo ttransporto vadybininko - tai irgi taupo kaštus arba atlaisvina laiko.

Sulaukėme ir kitokios pagalbos, patarimų, gavome kuro korteles (Darbasvilkikams.lt už mus laidavo). Naujai įsikūrusiai įmonei pradžioje svarbu išgyventi, todėl Darbasvilkikams.lt suteiktos sąlygos mums tiko puikiai - jie davė mums darbo, o tai užtikrino mums  pastovesnes pajamas ir saugesnį startą. (Vidas Pipiras, UAB "Audvida")

  "...mes užaugome pas juos. Darbasvilkikams.lt padėjo mums viskuo: davė užsakymų, kuro korteles, pagelbėjo su draudimais, darbų organizavimu, atsiskaitymais" (Marius Žilius, UAB "MMZ Tranz" ).
  "Vis žvalgėmės į Europos rinkas, bet pritrūkdavo postūmio pradėti. Kai gavome pasiūlymą dirbti kartu – pasiryžome. Per kelis metus smarkiai išaugome…" (Egidijus Žilinskas, UAB "Studlita").
     

VILKIKŲ NUOMA

palankiausiomis salygomis

2014 Visos teisės saugomos. Kamida (c) Svetainių kūrimas: Jauna reklama